Złoty medal - Targi Ochrony Środowiska POLECO

Poleć:

Drodzy czytelnicy,

Z przyjemnością informujemy, że firma APRIVA zdobyła złoty medal na tegorocznych targach ochrony środowiska POLECO! To ogromne wyróżnienie, które jest wynikiem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania.

Jest dla nas niezwykle inspirujące, ponieważ dowodzi, że nasza praca ma realny wpływ na poprawę stanu środowiska naturalnego. Nagroda ta to efekt współpracy i determinacji, które poświęciliśmy na rozwijanie oferty produktów i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Jesteśmy dumni z naszych innowacji, które pozwalają firmom i konsumentom zmniejszyć swoją negatywną ekologiczną stopę.

W tym roku medal wygrała Śmieciarka Supermidicar Double. Jest to pojazd stworzony z myślą o rejonach o dużym zagęszczeniu budynków i wąskich uliczkach oraz do wywozu różnych frakcji odpadów z obszarów miejskich oraz wiejskich. Śmieciarka wyróżnia się tym, że posiada boczny i tylni załadunek co pozwala na maksymalną wygodę oraz wydajność użytkownika.

Dziękujemy naszym klientom i partnerom za wsparcie, które umożliwiło nam osiągnięcie tego prestiżowego wyróżnienia. Ten złoty medal to dla nas zachęta do dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że możemy razem wpływać na pozytywne zmiany dla naszej planety.