Systemy zbierające odpady Sotkon

Qubus

Jego charakterystyczną cechą jest umieszczenie częściowo nad ziemią. Pomyślano o terenach z infrastrukturą podziemną i innymi przeszkodami.

Zobacz szczegóły

Koncept

Składa się z innowacyjnego systemu magazynowania odpadów z pojemnikiem o dużej pojemności, charakteryzującego się niskimi kosztami konserwacji i bardzo łatwą obsługą.

Zobacz szczegóły

Evos

Evos to solidny, kompaktowy system o dużej wydajności, w którym wszystkie komponenty są ze sobą połączone. Obsługa pojemnika do odbioru może być obsługiwana przez jednego pracownika i ma na celu utylizację wszelkich odpadów selektywnych.

Zobacz szczegóły

O firmie Sotkon

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą podziemnych i półpodziemnych systemów zbierających odpady, posiadającą kilka opatentowanych produktów. Pierwszy pomysł na podziemny kontener powstał na początku lat dziewięćdziesiątych i był dla branży rozwiązaniem nowatorskim. Rok 1995 to początek marki Sotkon. Od tego czasu Sotkon koncentruje się także na rozwoju nowych produktów i technologii mających na celu optymalizację tych rozwiązań.

Produkty Sotkon zostały zaprojektowane tak, aby były łatwe w instalacji, łatwe w obsłudze i łatwe w serwisowaniu. Koncentrujemy się na ciągłych innowacjach i myśleniu projektowym, aby przedstawiać rozwiązania najbardziej efektywne na potrzeby rynku. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa certyfikując je zgodnie z normami Unii Europejskiej (EN13071). Stosując najwyższej jakości stal nierdzewną i sprawdzone procedury antykorozyjne, możemy zagwarantować długi cykl życia produktu.

Dział sprzedaży

Systemy zbierające odpady Sotkon

Jacek Bałoniak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Kontakt mailowy