Wynajem

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi najmu krótko i długoterminowego naszych urządzeń. Dysponujemy parkiem maszynowym  w pełnym zakresie, dzięki czemu czas otrzymania produktu  jest skrócony do absolutnego minimum.

Wynajem sprzętu Apriva

Głównymi produktami w naszej ofercie są: myjki do kół i podwozi, samojezdne odkurzacze miejskie, mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady, małe śmieciarki do bioodpadów oraz szeroka gama systemów myjących dla przemysłu.

Oferujemy najem krótko i długoterminowy poniższych produktów:
Myjnie do kół i podwozi :
- minimalny okres najmu: 1 miesiąc
- dostarczamy maszyny na terenie całej Polski
- myjnia do kół i podwozi APRIVA objęta jest gwarancją przez cały okres trwania wynajmu

Mobilne myjnie do pojemników na odpady:
- minimalny okres najmu : do uzgodnienia,
- w zależności od ustaleń indywidualnych istnieje możliwość odbioru urządzenia z uzgodnionego miejsca i przywozu urządzenia do uzgodnionego miejsca przez Wynajmującego.
- w kwocie czynszu zapewniamy Państwu pełny serwis urządzenia, w trakcie trwania umowy najmu.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych nasze instalacje myjni do kół i podwozi znajdują zastosowanie u szerokiego grona klientów – pracują już nie tylko w zakładach zagospodarowania odpadów i składowiskach, ale również w kopalniach, kamieniołomach, zakładach przemysłowych, elektrociepłowniach, obsługują wyjazdy z budów itp. Urządzenia te poza funkcją utrzymania czystości coraz częściej spełniają zadania związane z zabezpieczeniem sanitarno-epidemiologicznym (np. w gospodarstwach rolnych lub wytwórniach pasz), dzięki wyposażeniu w bramki spryskujące, dezynfekujące całe pojazdy.

Kolejnym urządzeniem do mycia są mobilne myjnie do standardowych pojemników na odpady. Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników występują w naszej ofercie w 4 wariantach – od najmniejszego o DMC 3,5 t (tu do obsługi wystarczy prawo jazdy kat. „B”) do największego o DMC 24 t. Każde urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemności do 1100 l. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o pojemnościach do 360 l.

Dopełnieniem tej oferty są środki do mycia i dezynfekcji z serii CleanBin™, stworzone specjalnie dla naszych urządzeń. Mobilne myjnie są wyposażone w zewnętrzne lance, które mogę być wykorzystywane do mycia lub dezynfekcji dużych kontenerów typu dzwon, KP-7 itp., altan śmietnikowych, pojazdów, przystanków itd.Dysponujemy również szeroką gamą stacjonarnych urządzeń myjących dla przemysłu, w tym wysokospecjalistycznych rozwiązań opartych na myciu rozpuszczalnikami czy innymi związkami chemicznymi.

Innym urządzeniem sprzątającym jest elektryczny odkurzacz samojezdny - Glutton® . To zbierające odpady miejskie i przemysłowe urządzenie, którego istotną zaletą jest prosta obsługa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń, takich jak niedopałki papierosów, puszki, butelki, odchody zwierzęce, liście. Odkurzacz jest urządzeniem niezwykle stabilnym. Dzięki oponom z systemem antyprzebiciowym doskonale radzi sobie krawężnikami o wysokości maks. 18 cm i spadkami do 20 cm. Żywotność akumulatorów wynosi 8-16 godzin w zależności od intensywności pracy odkurzacza i technologii akumulatorów, a niemal bezgłośna praca zapewnia większy komfort dla użytkowników oraz mieszkańców.

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne doradztwo techniczne, obsługę sprzedaży oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dysponujemy magazynem części zamiennych w pełnym zakresie, dzięki czemu czas potencjalnej naprawy jest skrócony do absolutnego minimum.

Nasze produkty

Zobacz nasze produkty