Preparaty czyszczące

Cleanbin

Uniwersalny, neutralny preparat myjący, przeznaczony do stosowania w przemyśle spożywczym, zakładach usług komunalnych, gospodarstwach domowych; do mycia naczyń, sprzętu z tworzyw sztucznych, stali, aluminium, szkła, ceramiki, posadzek,

Zobacz szczegóły

Clarin Bio Sept

Produkt do dezynfekcji maszyn i urządzeń, powierzchni mających kontakt z żywnością, wyposażeniem, pojemnikami, naczyniami i sprzętami, pojemnikami po odpadach komunalnych.

Zobacz szczegóły

Oxteril 350

Produkt do dezynfekcji maszyn i urządzeń, powierzchni kontaktujących się z żywnością, wyposażenia, pojemników, naczyń i sprzętów w przemyśle spożywczym; w mleczarniach, browarach, przetwórstwie owocowo-warzywnym, pieczarkarniach itp. , dezynfekcja pojemników po odpadach komunalnych .

Zobacz szczegóły

CleanBin jest biodegradowalnym, uniwersalnym środkiem do mycia pojemników na odpady komunalne. Zawiera specjalną kombinację związków powierzchniowo czynnych, dzięki czemu ma bardzo dobre właściwości odtłuszczające. Preparat łatwo się wypłukuje, ograniczając zuzycie wody. Jest również bardzo ekonomiczny w zastosowaniu, ponieważ wystarczy juz stężenie od 0,3% objętości. Nie wykazuje właściwości korodujących i jest łagodny dla rąk. Co bardzo istotne: Cleanbin nie stanowi obciążenia dla środowiska.

Jako produkt uzupełniający polecamy również OXTERIL, który zapewnia skuteczną dezynfekcję kontenerów na odpady oraz maszyn i urządzeń czyszczących.

Dział sprzedaży

Preparaty czyszczące

Katarzyna Kalitka

Specjalista ds. Technicznych i Produkcji

Tel. kom.
692126301
Kontakt mailowy