Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW TCI 130 - DMC - 7,5 - 24 T

TCI 130 to najnowocześniejszy model z linii produktów firmy TECME. Jest to bogatsza wersja myjni LIMPMATIC, która posiada nową technologię mycia krawędzi i klapy pojemnika. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie, a potężny zasobnik wody umożliwia długą pracę bez potrzeby uzupełniania.

Zobacz szczegóły

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW LIMPMATIC - DMC - 7,5 - 24 T

LIMPMATIC to mobilne urządzenie do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady montowane również na podwozi o DMC 24 t, tak jak TCI 130. Jego unikatowe rozwiązania technologiczne są rezultatem wielu lat doskonalenia produktu. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie.

Zobacz szczegóły

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW MINILIMP - DMC 7,5 - 10,0 T

MINILIMP to mobilne urządzenie do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady. Jego unikatowe rozwiązania technologiczne są rezultatem wielu lat doskonalenia produktu.

Zobacz szczegóły

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW MINI 35 - DMC 3,5 - 4,5 T

TECME MINI35 to najmniejszy model z rodziny produktów firmy TECME, ale zachowujący wysoką funkcjonalność znaną z większych modeli. Małe wymiary urządzenia pozwalają na jego obsługę kierowcy o kat. „B”.

Zobacz szczegóły

Mycie i dezynfekcja pojemników

Oferujemy Państwu mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady. Każdy z oferowanych modeli pozwala na mycie pojemników o pojemnościach 110-1100 litrów gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem 160 bar. Możliwy jest wybór wielu opcji dodatkowych zgodnie z zapotrzebowaniem.

Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników występują w naszej ofercie w 4 wariantach – od najmniejszego o DMC 3,5 t (tu do obsługi wystarczy prawo jazdy kat. „B”) do największego o DMC 24 t. Każde urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemności do 1100 l. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o pojemnościach do 360 l.  

Dopełnieniem tej oferty są środki do mycia i dezynfekcji z serii CleanBin™, stworzone specjalnie dla naszych urządzeń. Mobilne myjnie są wyposażone w zewnętrzne lance, które mogę być wykorzystywane do mycia lub dezynfekcji dużych kontenerów typu dzwon, KP-7 itp., altan śmietnikowych, pojazdów, przystanków itd.

Dział sprzedaży

Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady

Łukasz Kamiński

Product Manager

Kontakt mailowy