Samojezdne odkurzacze elektryczne

ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON 2411 ELECTRIC

Glutton® to elektryczny odkurzacz zbierający odpady miejskie i przemysłowe. Jego istotną zaletą jest prosta obsługa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń.To gwarancja czystości w Twoim mieście, która zapewni zadowolenie mieszkańców i większy komfort personelu sprzątającego.

Zobacz szczegóły

ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON H2O PERFECT

Bardzo prosty w obsłudze w 100% elektryczny Glutton®H2O Perfect® odkurza, czyści i dezynfekuje przestrzenie miejskie. Twój personel sprzątający wyczyści z łatwością wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia: ślady smaru, zwierzęce odchody, inne nieczystości które zabrudziły chodniki, ławki, czy uliczne kosze na śmieci.

Zobacz szczegóły

Samojezdne odkurzacze elektryczne

Samojezdne odkurzacze przemysłowe są urządzeniami, które automatycznie sprzątają duże powierzchnie, takie jak ulice i chodniki miejskie, hale przemysłowe, szpitale, tory i dworce kolejowe, szkoły, lotniska, parki. Taki elektryczny odkurzacz stanowi również znakomite rozwiązanie do przestrzeni miejskich, gdzie może być wykorzystywany na co dzień. Pozwala utrzymać wysoki poziom czystości przy niewielkim wysiłku oraz bez potrzeby zatrudniania wielu osób.

Jest to rozwiązanie, które sprawdza się zawsze, gdy potrzebna jest oszczędność czasu i pieniędzy, bez konieczności zatrudniania i szkolenia rozbudowanego zespołu sprzątającego. Odkurzacze samojezdne przemysłowe mogą pracować od 8 do 16 godzin w zależności od intensywności pracy odkurzacza i technologii akumulatorów, co zwiększa ich produktywność i efektywność. Choć oczywiście wciąż potrzebują człowieka do obsługi, to jednak praca ta przebiega znacznie sprawniej i z mniejszym obciążeniem dla pracowników. Odkurzacze tego typu mogą również zmniejszyć koszty związane z zakupem i utrzymaniem tradycyjnych odkurzaczy, a także ze zużyciem energii, wody i środków czyszczących.

Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wysoka wydajność i jakość sprzątania, bez konieczności bezpośredniego angażowania pracy ludzkich rąk. Elektryczne odkurzacze przemysłowe są wyposażone w zaawansowane systemy, czujniki i algorytmy, które pozwalają im działać z maksymalną wydajnością, dostosowywać moc ssania i tryb pracy do rodzaju podłoża. To również ważny krok w kierunku poprawy warunków pracy i bezpieczeństwa. Samojezdne odkurzacze elektryczne mogą skutecznie usuwać z podłoża różne rodzaje zabrudzeń, takie jak kurz, piasek, żwir, błoto, olej, farba, chemikalia, itp., które mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia ludzi. Samojezdne odkurzacze przemysłowe mogą też zapobiegać poślizgom, upadkom i kolizjom, poprawiając przyczepność.

Jakie są zalety odkurzacza elektrycznego samojezdnego?

Trudno wymienić wszystkie zalety i możliwości, jakimi wyróżnia się właśnie taki odkurzacz. Przede wszystkim jest to sposób nie tylko na sprzątanie przestrzeni miejskich czy przemysłowych. To również rozwiązanie pozwalające na dokładniejsze czyszczenie, a niekiedy nawet i dezynfekcję! Można jednak pokusić się o wymienienie kilku istotnych cech.

  • Zielona energia - elektryczny odkurzacz do śmieci porusza się za sprawą napędu elektrycznego, co niesie ze sobą szereg pozytywnych konsekwencji. Jedną z nich jest brak szkodliwego oddziaływania na środowisko. Drugą natomiast jest wielka wygoda dla osoby obsługującej urządzenie. Napęd powoduje, że operator nie musi używać siły, aby pchać lub ciągnąć urządzenie tam, gdzie jest ono potrzebne.
  • Ergonomia - to kolejna niewątpliwie istotna cecha dla operatora. Samojezdne odkurzacze najczęściej są zaprojektowane tak, aby zapewnić mu jak najbardziej komfortową pozycję podczas użytkowania. Dużym udogodnieniem jest możliwość obsługi dla leworęcznych, praworęcznych, jak i oburącz.
  • Wszechstronność - odkurzacze elektryczne są dostępne w różnych wersjach i modelach. Te różnią się między sobą wielkością, mocą, wydajnością, ceną i jakością. Niektóre odkurzacze samojezdne mają również dodatkowe funkcje, takie jak mycie, czy dezynfekcja.

Elektryczny odkurzacz do liści i śmieci - kupić czy wynająć?

Elektryczny odkurzacz do liści i śmieci działa na zasadzie zasysania i rozdrabniania zanieczyszczeń, które trafiają do specjalnego worka lub zbiornika. Odkurzacze elektryczne przemysłowe dostępne w naszej ofercie można wynająć lub kupić.

Oba rozwiązania mają sporo zalet dla naszych klientów. Wynajem zdecydowanie najbardziej opłaca się w przypadku okazjonalnego użytkowania, np. po większych imprezach miejskich czy podczas gruntownego sprzątania hal produkcyjnych. Jednak jeśli okaże się on przydatny także na co dzień lub do wielu różnych celów czy miejsc, zdecydowanie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zakup elektrycznych odkurzaczy. Wówczas nie trzeba martwić się o termin zwrotu i koszt wynajmu.

Wynajem to także rozsądny krok na drodze do zakupu. Pozwoli wcześniej przetestować urządzenie w danym terenie. To ważne, szczególnie gdy mamy do posprzątania trudniejszą przestrzeń czy posesję, gdzie znajduje się wiele nierówności, kamieni, krawężników czy schodów. Wynajem np. na okres miesiąca pozwoli ocenić czy dany model jest łatwy w manewrowaniu i czy spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

Dział sprzedaży

Samojezdne odkurzacze elektryczne

Jacek Grzyb

Przedstawiciel handlowy

Kontakt mailowy