Samojezdne odkurzacze elektryczne

ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON 2411 ELECTRIC

Glutton® to elektryczny odkurzacz zbierający odpady miejskie i przemysłowe. Jego istotną zaletą jest prosta obsługa przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń.To gwarancja czystości w Twoim mieście, która zapewni zadowolenie mieszkańców i większy komfort personelu sprzątającego.

Zobacz szczegóły

ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON H2O PERFECT

Bardzo prosty w obsłudze w 100% elektryczny Glutton®H2O Perfect® odkurza, czyści i dezynfekuje przestrzenie miejskie. Twój personel sprzątający wyczyści z łatwością wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia: ślady smaru, zwierzęce odchody, inne nieczystości które zabrudziły chodniki, ławki, czy uliczne kosze na śmieci.

Zobacz szczegóły

Samojezdne odkurzacze elektryczne

SAMOJEZDNY ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON

Elektryczny odkurzacz miejski skutecznie zbiera odpady z najmniejszych zakamarków w mieście oraz głęboko oczyszcza to, co pozostało. Model H2O Perfect został wyposażony w ergonomiczny pistolet strumieniowy, za pomocą którego czyści wszelkiego rodzaju zabrudzenia: psie oraz ptasie odchody, ślady smaru oraz inne nieczystości, które zabrudziły chodniki, ławki, uliczne kosze na śmieci etc.

Przyjazny dla środowiska - w 100% elektryczny, nie emituje CO2.

Dostępne w różnych kolorach !

Dodatkowo w naszej ofercie znajda Państwo w pełni automatyczny przyrząd do czyszczenia filtra, dzięki któremu filtr jest ponownie gotowy do pracy po 5 minutach, przyczepki do łatwego i bezpiecznego przewożenia maszyn Glutton oraz wiele innych akcesoriów.

Oferujemy zakup środka czyszczącego o atrakcyjnym, długotrwałym zapachu eukaliptusa. Netoral spotyka się z bardzo dobrym odbiorem personelu sprzątającego.

Dział sprzedaży

Samojezdne odkurzacze elektryczne

Jakub Jankowski

Przedstawiciel handlowy

Kontakt mailowy