Myjnie do kół i podwozi

Myjnia do kół i podwozi DTW - 310

Mobilna seria myjni do kół i podwozi - najlepsza przy realizacji robót budowlanych. Instalacja wyposażona w rampy najazdowe, dzięki którym nie jest wymagane wykonanie posadowienia

Zobacz szczegóły

DTW-310 DOUBLE

Model składający się z dwóch segmentów myjni DTW-310, dzięki czemu wydłużona zostaje droga mycia. Myjnia mobilna nie wymagająca zagłębienia w gruncie, bardzo łatwa i szybka relokacja urządzenia na terenie zakładu. Polecana szczególnie na placach budów, w kopalniach kruszyw, elektrociepłowniach oraz elektrowniach. 

Zobacz szczegóły

DTW-241

Flagowy model myjni do kół i podwozi, który może być montowany na fundamencie lub używany jako urządzenie przenośne. Oprócz standardowego modelu, posiadamy również 4 inne modele o różnych wymiarach i szerokości przejazdu, co pozwoli na dobranie odpowiedniej maszyny do Państwa potrzeb.

Zobacz szczegóły

DTW-241 DOUBLE

Myjnia pozwalająca na szybką relokację na terenie budowy z automatycznie czyszczonym ze szlamu zbiornikiem. Wysokiej klasy materiały, jakość wykonania oraz wieloletnie doświadczenie zapewniają bezawaryjną pracę urządzenia w każdych warunkach pogodowych i terenowych.

Zobacz szczegóły

DTW-241 S

Model przeznaczony do mycia kół i podwozi o średnim poziomie zabrudzeń. Myjnia wymaga posadowienia, jednak zmniejszony zbiornik pozwala ograniczyć roboty przygotowawcze.

Zobacz szczegóły

DTW-2500

Model przeznaczony do pracy w szczególnie trudnych warunkach. Zanieczyszczenia gromadzące się w zbiorniku usuwane są automatycznie za pomocą przenośnika zgrzebłowego.

Zobacz szczegóły

Myjnie do kół i podwozi

Myjnia podwozia i kół ciężkich samochodów roboczych to urządzenie, które służy do czyszczenia dolnych części pojazdów, które są narażone na silne zabrudzenia podczas pracy w trudnych warunkach. Należą do nich między innymi samochody, koparki, jak i inne pojazdy wykorzystywane w miejscach takich jak składowiska odpadów, place budowy, kopalnie, kamieniołomy, cementownie i inne zakłady przemysłowe. Myjnia do podwozi i kół ciężkich samochodów roboczych może być rozwiązaniem, które ułatwi utrzymanie czystości, bezpieczeństwa i sprawności pojazdów, a także zapobieganie zanieczyszczaniu środowiska i drogi.

Konieczność utrzymania kół i podwozia w czystości może jednak nastręczać pewnych trudności. Nie na każdą myjnię samochodową można wjechać tego typu sprzętem. Ręczne czyszczenie dużych, często trudno dostępnych elementów wiązałoby się natomiast z poświęceniem dużej ilości czasu i pracy. Profesjonalne myjnie do kół i podwozi rozwiązują ten problem i pozwalają szybko oczyścić pojazd.

Niezależnie od miejsca, w którym będzie użytkowana dana myjka podwozi, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz najlepsze rozwiązania. W tej kategorii trafisz wyłącznie skuteczne i niezawodne modele dostosowane do wielkości i rodzaju obiektu lub placu, na którym myjki do kół będą użytkowane. Każdy z prezentowanych modeli został wyposażony w system dysz, które pozwalają uzyskać wysokie ciśnienie wody i precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń. Każda myjka do podwozia jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach pogodowych i terenowych.

Profesjonalne mycie podwozia dla pojazdów ciężkich

Utrzymanie czystości podwozi i kół ciężkich samochodów roboczych stanowi bardzo ważny element dbałości o ich sprawność oraz bezpieczeństwo. W tym także bezpieczeństwo innych użytkowników drogi. Dla kogo zatem jest to niezbędny zakup? Myjka podwozi to rozwiązanie dla każdej firmy, która zajmuje się transportem, budownictwem, górnictwem, rolnictwem lub inną działalnością, która wymaga korzystania z ciężkich samochodów roboczych. Myjki do kół samochodów roboczych okazują się przydatne zarówno dla firm, które mają własną flotę pojazdów, jak i dla tych, które oferują usługi mycia i serwisu dla innych. Sprzęt tego typu bywa także wykorzystywany przez właścicieli stacji benzynowych, parkingów, warsztatów i innych miejsc, gdzie często zatrzymują się ciężkie samochody robocze.

Myjnia podwozia przenośna

Na rynku można znaleźć różne rodzaje i modele myjni do podwozi i kół ciężkich samochodów roboczych, które różnią się między sobą wielkością, mocą, wydajnością, ceną i jakością. Doskonałym przykładem jest myjka do podwozia DTW-310 DOUBLE, która nadaje się do użytku stacjonarnego lub mobilnego. Nie wymaga zagłębiania w gruncie, więc można ją przenosić w dowolne miejsce zakładu lub placu budowy. Jest wyposażona w specjalne dysze, które czyszczą koła z mniejszych i dużo większych zabrudzeń, używając strumienia wody pod wysokim ciśnieniem. Tego typu myjnie do kół i podwozi są szczególnie polecane na budowy, do kopalni czy elektrociepłowni.

Do robót typowo budowlanych zdecydowanie najlepiej sprawdzi się natomiast model DTW-310. Jest to myjnia podwozia i kół, wyposażona w specjalne rampy najazdowe, które pozwalają używać jej bez konieczności posadowienia w podłożu.

Stacjonarna myjka podwozia i kół

Alternatywnym rozwiązaniem są myjki do kół w wersji stacjonarnej i przenośnej, wymagające odpowiedniego posadowienia, które nie jest jednak koniecznością. Przykładem takiego modelu jest myjnia DTW-241, którą można montować na fundamencie, choć jej budowa pozwala również na użytkowanie przenośne. Ta myjka podwozia czyści natryskiem wody pod ciśnieniem nawet do 4 bar. Dysze natomiast są umiejscowione zarówno w podłodze, jak i na bokach, co zapewnia dokładniejsze mycie. Ważną zaletą jest również obecność praktycznego najazdu, jak i specjalnego zgarniacza zgrzebłowego. To pozwala na automatyczne usuwanie zanieczyszczeń gromadzących się w zbiorniku.

Modelem wymagającym posadowienia i nie dającym możliwości korzystania przenośnego jest DTW-241 S. Jest to myjka podwozia, która sprawdza się znakomicie w przypadku średniego poziomu zabrudzeń. Choć wymaga fundamentu, to zmniejszony zbiornik znacznie ułatwia wszelkie prace przygotowawcze z tym związane. Obecność fotosensora pozwala uruchomić dysze automatycznie. Tego rodzaju myjnie do kół i podwozi sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie zachodzi potrzeba wykorzystania przenośnego. Przykładem takiego miejsca są, chociażby punkty zagospodarowania odpadami.

Dział sprzedaży

Myjnie do kół i podwozi

Jacek Bałoniak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Kontakt mailowy