Myjnie do kół i podwozi

DTW-310 DOUBLE

Model składający się z dwóch segmentów myjni DTW-310, dzięki czemu wydłużona zostaje droga mycia. Myjnia mobilna nie wymagająca zagłębienia w gruncie, bardzo łatwa i szybka relokacja urządzenia na terenie zakładu. Polecana szczególnie na placach budów, w kopalniach kruszyw, elektrociepłowniach oraz elektrowniach. 

Zobacz szczegóły

DTW - 310

Mobilna seria myjni do kół i podwozi - najlepsza przy realizacji robót budowlanych. Instalacja wyposażona w rampy najazdowe, dzięki którym nie jest wymagane wykonanie posadowienia

Zobacz szczegóły

DTW-241

Flagowy model myjni do kół i podwozi, który może być montowany na fundamencie lub używany jako urządzenie przenośne. Oprócz standardowego modelu, posiadamy również 4 inne modele o różnych wymiarach i szerokości przejazdu, co pozwoli na dobranie odpowiedniej maszyny do Państwa potrzeb.

Zobacz szczegóły

DTW-241 DOUBLE

Myjnia pozwalająca na szybką relokację na terenie budowy z automatycznie czyszczonym ze szlamu zbiornikiem. Wysokiej klasy materiały, jakość wykonania oraz wieloletnie doświadczenie zapewniają bezawaryjną pracę urządzenia w każdych warunkach pogodowych i terenowych.

Zobacz szczegóły

DTW-241 S

Model przeznaczony do mycia kół i podwozi o średnim poziomie zabrudzeń. Myjnia wymaga posadowienia, jednak zmniejszony zbiornik pozwala ograniczyć roboty przygotowawcze.

Zobacz szczegóły

DTW-2500

Model przeznaczony do pracy w szczególnie trudnych warunkach. Zanieczyszczenia gromadzące się w zbiorniku usuwane są automatycznie za pomocą przenośnika zgrzebłowego.

Zobacz szczegóły

Myjnie do kół i podwozi

Oferujemy szeroką paletę skutecznych i niezawodnych modeli, dostosowanych do wielkości i rodzaju obiektu. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi dysz oraz wysokiemu ciśnieniu strumienia wody, nasze myjnie charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością w usuwaniu zanieczyszczeń. Wysokiej klasy materiały, jakość wykonania oraz wieloletnie doświadczenie producenta zapewniają bezawaryjną pracę urządzeń w każdych warunkach pogodowych i terenowych. Oferowane modele mogą być posadowione na stałe lub na drugim wariancie używane jako urządzenia przenośne, bardzo łatwe w relokacji, np. na placu budowy, kopalniach oraz składowiskach odpadów.

Dział sprzedaży

Myjnie do kół i podwozi

Jacek Bałoniak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Kontakt mailowy