Odchwaszczarki KECKEX - nowy produkt w naszym asortymencie

Poleć:

Wraz z początkiem nowego roku nasza firma została wyłącznym dystrybutorem odchwaszczarek firmy #KECKEX

System produktów Keckex jest zbudowany wyłącznie w oparciu o właściwości podgrzanej wody. Dzięki temu metoda ta jest najbardziej naturalną techniką w dziedzinie zwalczania chwastów. Mieszanka gorącej wody i pary, do 130°C, zapewnia, że chwast jest zwalczany na obrabianej powierzchni, tak jak jego system korzeniowy. Ponieważ nasze akcesoria są całkowicie szczelne, para wodna jest zamknięta w środku. W ten sposób powstaje atmosfera o temperaturze ponad 100°C, która zapobiega ochłodzeniu wody między opuszczeniem dyszy a dotarciem do ziemi. Ciepło wywołuje w roślinie szok białkowy, który niszczy ścianę komórkową. W efekcie roślina nie może już wchłaniać wody, co powoduje jej wysychanie. W zależności od roślinności może być konieczne powtórzenie aplikacji, aby chwast ostatecznie uschnął.

APLIKACJA

Nasze moduły znajdują zastosowanie głównie w zakładach komunalnych i rolniczych. Mogą być stosowane w każdych warunkach pogodowych i są skuteczne na wszystkich rodzajach powierzchni gruntu. Nasze urządzenia działają pod napięciem 12 V. Dzięki temu pracują z niską emisją hałasu, bez konieczności użycia pracującego silnika pojazdu.

Osoby zainteresowane prosimy kontakt z naszym biurem ! Więcej informacji o produkcie można znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.apriva.pl/ oraz https://www.keckex.com/en/

Demo maszyny będzie możliwe do obejrzenia podczas nadchodzących targów #EKOTECH w Kielcach w dniach 08/09 marca 2023.

Stoisko A-62, hala A

Do zobaczenia !