Konferencja MIFOD - 8 marca 2023 r.

Poleć:

Firma AK NOVA zachęca do udziału w IX Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami (MIFOD) odbywającym się 8. marca 2023 r. w Kielcach, podczas Targów EKOTECH.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "e3", czyli ekologia-ekonomia- energetyka w gospodarce odpadami. Spojrzymy na odpady nie tylko jako problem do zagospodarowania, ale również jako źródło surowców, energii, nawozów. Spróbujemy wskazać metody optymalizacji systemów zbiórki, gromadzenia, transportu i zagospodarowania odpadów. Przypatrzymy się różnym rozwiązaniom z Polski oraz podpatrzymy jak to robią za granicą. MIFOD to spotkanie dla wszystkich osób zainteresowanych praktycznymi aspektami gospodarki odpadami. Udział w serii wykładów i dyskusji pozwoli, być może, na odnalezienie własnej drogi w coraz bardziej skomplikowanym świecie technologii, rozwiązań logistycznych, przepisów, wykładni, procesów itp. związanych z odpadami. W poprzedniej edycji forum wzięło udział 230 zarejestrowanych uczestników, głównie z rejonu południowej Polski.

Mamy nadzieję, że MIFOD podpowie, jaką strategię powinny przyjąć samorządy, firmy komunalne, czy też instalacje, aby optymalizować swoje działania i podnieść efektywność w każdym „e” do „e3". Prelegentami będą samorządowcy, prawnicy, technolodzy, kadra zarządzająca firm zbierających i przetwarzających odpady oraz naukowcy związani z branżą. Konferencja, skierowana do samorządowców, przedsiębiorców i osób zainteresowanych problematyką odpadową będzie odbywać się w sali konferencyjnej na terenie targów.


Udział w konferencji MIFOD jest bezpłatny, ale wymagane jest uzupełnienie formularza lub przesłanie zgłoszenia na adres: kalitka@apriva.pl lub ekotech@targikielce.pl. Na jego podstawie będą przygotowywane identyfikatory, uprawniające m. in. do wstępu do sali, gdzie będzie się odbywał konferencyjny lunch. Dla uczestników, którzy wykupią pakiet VIP, przewidziano udział w wieczornym spotkaniu branżowym– połączonym z bankietem.