Odchwaszczarki KECKEX

ODCHWASZCZARKA KOMEX M13 500

Cechy charakterystyczne: 500l zbiornik wody, montaż maszyny na przyczepce, czy innym pojeździe z platformą, napęd z akumulatorów

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX JESPI - M13

Cechy charakterystyczne: 450 l zbiornik wody, zamontowany na samojezdnym wózku, napęd z akumulatorów, najlepszy do wąskich, trudnodostępnych przestrzeni

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX 12V FLEX - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX 12V FLEX to najmniejszy, ale najbardziej wszechstronna, termiczna odchwaszczarka. Dzięki różnym opcjom można stworzyć własne urządzenie do usuwania chwastów, gumy do żucia i delikatnego czyszczenia. Modułowe, samowystarczalne i skuteczne do wszystkich obszarów zastosowań. Opcjonalne konstrukcje nośne: wózek, mocowanie 3-punktowe itp.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX M13 FLEX - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX M13 FLEX to najmniejsze, ale najbardziej wszechstronne urządzenie do termicznego usuwania chwastów. Dzięki różnym opcjom można stworzyć własne urządzenie do usuwania chwastów, gumy do żucia i delikatnego czyszczenia. Modułowe, samowystarczalne i skuteczne we wszystkich obszarach zastosowania. Opcjonalne konstrukcje nośne: wózek, mocowanie 3-punktowe itp.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX 12V 500 - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX 12V 500 kompaktowa i elastyczna odchwaszczarka. Ergonomiczna konstrukcja oraz zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na skuteczne i ekologiczne usuwanie chwastów, gumy do żucia i delikatne czyszczenie.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX M13 2 800 - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX M13 2 800 to termiczna maszyna do usuwania chwastów wyposażona w dwa zespoły M13 zapewniające dwa razy większą moc i dwa razy większą prędkość. Urządzenie posiada elastyczną, rozłączną i modułową ramę śrubową. Pozwala na rozpoczęcie pracy bez użycia środków chemicznych, usuwanie gumy do żucia, jak również delikatne czyszczenie.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA M13 2 1600 - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX M13 2 1600 to najnowszy termiczna metoda usuwania chwastów z dwoma jednostkami M13 i dwoma zbiornikami wody, zapewniający dwukrotnie większą moc i dwukrotnie większą prędkość. Urządzenie posiada elastyczną, rozłączną i modułową ramę śrubową.

Zobacz szczegóły

AKCESORIA

Innowacja i precyzja stoją za wszystkimi naszymi produktami. Akcesoria KECKEX zapewnią wygodną obsługę maszyn.

Zobacz szczegóły

Usuwanie chwastów i czyszczenie powierzchni

Zwalczanie chwastów przy użyciu wyłącznie gorącej wody

Usuwanie chwastów gorącą wodą może być stosowane na obszarach nieuprawianych oraz wszędzie tam, gdzie stosowanie herbicydów jest zabronione lub niewskazane.

Mieszanka gorącej wody i pary do 130°C zapewnia, że najpierw obumiera nadziemna część chwastu, a po kilku następnych aplikacjach cała roślina.

Czyszczenie powierzchni niskim i wysokim ciśnieniem

Nasze poręczne urządzenia również świetnie się nadają do czyszczenia powierzchni w trudno dostępnych miejscach, usuwania gum do żucia, czy utrzymania w czystości przestrzeni publicznych, jak przystanków, ławek, czy znaków drogowych. W zależności od modelu urządzenia wyposażone sa w pompę o ciśnieniu do 220 bar.

Skontaktuj się z naszym biurem, aby otrzymać więcej informacji !

Dział sprzedaży

Odchwaszczarki KECKEX

Jakub Jankowski

Przedstawiciel handlowy

Kontakt mailowy