Odchwaszczarki KECKEX

ODCHWASZCZARKA KOMEX JESPI 12V - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX JESPI 12V to samojezdna i wszechstronna termiczna odchwaszczarka. Kompaktowe i poręczne rozwiązanie do usuwania chwastów, gumy do żucia, jak również delikatnego czyszczenia w mniejszych lub trudno dostępnych miejscach pracy.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX JESPI M13- TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX JESPI M13 to samojezdna i wszechstronna termiczna odchwaszczarka. Kompaktowe i poręczne rozwiązanie do usuwania chwastów, gumy do żucia, jak również delikatnego czyszczenia w mniejszych lub trudno dostępnych miejscach pracy.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX 12V FLEX - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX 12V FLEX to najmniejszy, ale najbardziej wszechstronna, termiczna odchwaszczarka. Dzięki różnym opcjom można stworzyć własne urządzenie do usuwania chwastów, gumy do żucia i delikatnego czyszczenia. Modułowe, samowystarczalne i skuteczne do wszystkich obszarów zastosowań. Opcjonalne konstrukcje nośne: wózek, mocowanie 3-punktowe itp.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX 12V 500 - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX 12V 500 kompaktowa i elastyczna odchwaszczarka. Ergonomiczna konstrukcja oraz zastosowane rozwiązania technologiczne pozwalają na skuteczne i ekologiczne usuwanie chwastów, gumy do żucia i delikatne czyszczenie.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX M13 FLEX - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX M13 FLEX to najmniejsze, ale najbardziej wszechstronne urządzenie do termicznego usuwania chwastów. Dzięki różnym opcjom można stworzyć własne urządzenie do usuwania chwastów, gumy do żucia i delikatnego czyszczenia. Modułowe, samowystarczalne i skuteczne we wszystkich obszarach zastosowania. Opcjonalne konstrukcje nośne: wózek, mocowanie 3-punktowe itp.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX M13 500

KOMEX M13 500 to kompaktowe i elastyczne urządzenie do termicznego usuwania chwastów. Zgodne z wózkiem widłowym uchwyty do wbijania oraz smukła konstrukcja oferują niezliczone możliwości usuwania chwastów, gumy do żucia i delikatnego czyszczenia. Mobilna i ładowna konstrukcja urządzenia doskonale nadaje się do wszelkich miejsc załadunku pick-upów lub pojazdów z płaską podłogą.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA KOMEX M13 2 800 - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX M13 2 800 to termiczna maszyna do usuwania chwastów wyposażona w dwa zespoły M13 zapewniające dwa razy większą moc i dwa razy większą prędkość. Urządzenie posiada elastyczną, rozłączną i modułową ramę śrubową. Pozwala na rozpoczęcie pracy bez użycia środków chemicznych, usuwanie gumy do żucia, jak również delikatne czyszczenie.

Zobacz szczegóły

ODCHWASZCZARKA M13 2 1600 - TERMICZNE USUWANIE CHWASTÓW

KOMEX M13 2 1600 to najnowszy termiczna metoda usuwania chwastów z dwoma jednostkami M13 i dwoma zbiornikami wody, zapewniający dwukrotnie większą moc i dwukrotnie większą prędkość. Urządzenie posiada elastyczną, rozłączną i modułową ramę śrubową.

Zobacz szczegóły

AKCESORIA

Innowacja i precyzja stoją za wszystkimi naszymi produktami. Akcesoria KECKEX zapewnią wygodną obsługę maszyn.

Zobacz szczegóły

Usuwanie chwastów i czyszczenie powierzchni

Ochrona uprawy przed przerostem chwastów, a jednocześnie utrzymanie powierzchni (powierzchnie gruntowe, asfalt, krawężniki, mury, beton, żwir i wiele innych) w czystości. Zarówno w przypadku zabiegów powierzchownych, jak i głębiej u korzeni, parowanie jest skutecznym rozwiązaniem do bezchemicznego usuwania chwastów.

Dzięki wysokiej wydajności i skuteczności nawet usuwanie chwastów na dużych powierzchniach nie stanowi żadnego problemu. Dla długotrwałej ochrony Państwa otoczenia i przestrzeni publicznych.

Skontaktuj się z naszym biurem, aby otrzymać więcej informacji !

Dział sprzedaży

Odchwaszczarki KECKEX

Jakub Jankowski

Przedstawiciel handlowy

Kontakt mailowy