No items found.

Urządzenie do usuwania chwastów

Wąskie ścieżki i ciasne alejki, krawężniki, nachylony teren - we wszystkie te miejsca bez problemu dostanie się specjalistyczne urządzenie do usuwania chwastów. Działa selektywnie i precyzyjnie, pozwala osiągnąć doskonałe efekty przy niewielkim nakładzie pracy. Znakomicie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oczyszczenie dużego terenu. To najprostszy sposób ochrony upraw, jak i przestrzeni miejskich przed rozrostem chwastów. Pozwala utrzymać powierzchnie gruntowe, asfaltowe, a także mury czy żwirowe alejki w doskonałym stanie i czystości. Co ważne, pielenie w tym przypadku bazuje na parowaniu, które jest rozwiązaniem ekologicznym, możliwym do wykonania bez użycia silnych środków chemicznych.

Ogromna wydajność oraz skuteczność, jaką wyróżnia się to urządzenie do usuwania chwastów, czyni z niego doskonały wybór do pielęgnacji dużych powierzchni, takich jak miejskie parki, uprawy, ogrody botaniczne i wiele innych. Jeżeli przewidujesz, że będzie ono w stałym użyciu, weź pod uwagę zakup. Jeśli jednak teren, którego będzie dotyczyć wyrywanie chwastów czy pielenie innymi metodami, jest niewielki, a pracy przy nim nie ma dużo, dobrym pomysłem będzie wynajem. W każdej z tych opcji nasza firma zapewnia pełne wsparcie, jak i serwis urządzeń. Przed podjęciem decyzji warto jednak poznać wszystkie cechy i możliwości tych sprzętów.

Gdzie sprawdzi się urządzenie do usuwania chwastów?

Przemysłowe urządzenie do pielenia może być przydatne w wielu sytuacjach, gdy chcemy pozbyć się niechcianych roślin z różnych powierzchni. Na przykład, możemy użyć takiego urządzenia do:

  • Czyszczenia chodników, podjazdów, schodów i innych kamiennych czy betonowych powierzchni wokół domu i w ogrodzie z chwastów, trawy i mchu.
  • Usuwania chwastów z fug kostki brukowej, tarasów, ścieżek i innych nawierzchni utwardzonych.
  • Pielęgnacji trawników, rabat, grządek i innych obszarów zielonych, gdzie chcemy wyeliminować niepożądane gatunki roślin.

Takie urządzenie do usuwania chwastów jest samojezdne i wszechstronne. Może mieć różne rodzaje szczotek i końcówek, które są dostosowane do stopnia zachwaszczenia i rodzaju powierzchni. Maszyny te mają również osłony, koła i inne elementy ułatwiające pracę i zapewniające bezpieczeństwo.

Jakie możliwości zapewnia urządzenie do usuwania chwastów?

Urządzenie tego rodzaju zapewnia wiele możliwości, które mogą ułatwić i poprawić wygląd naszych przestrzeni zewnętrznych. Z jego pomocą możemy pozbyć się chwastów bez użycia chemikaliów, które mogą być szkodliwe dla środowiska i zdrowia. To także sposób na to, aby oszczędzić czas i wysiłek, ponieważ urządzenie działa szybko i skutecznie, nie wymaga zginania się ani ciągłego zmieniania narzędzi. Pomaga ono również zwiększyć estetykę i funkcjonalność powierzchni, ponieważ urządzenie usuwa nie tylko chwasty, ale także trawę, mech, glony i inne zabrudzenia.

Co ważne urządzenie do usuwania chwastów może zapobiec ponownemu pojawianiu się niechcianych roślin, ponieważ niszczy ich korzenie i nasiona, a także tworzy warstwę ochronną na powierzchni. To nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, które może sprawić, że tereny zielone, parki czy po prostu - przestrzenie miejskie, będą wyglądać pięknie przez cały rok.

  • Waga na sucho: ok. 400 kg
  • Zbiornik wody: 450 l
  • Wymiary: L 240 cm / W 80 cm / H 130 cm


NADAJE SIĘ DO:

  • Wąskie ścieżki
  • Wąskie alejki
  • Nachylenia do 25%
  • Przyczepa z rampąParametry techniczne

Napęd
zasilanie bateryjne, do 8 godzin ciągłej pracy
Zasilanie
12 V DC, 260 Ah
Pobór prądu
22-28 A
Poziom hałasu
< 79 dB, możliwość użytkowania w dowolnym miejscu bez narażania na hałas
Temperatura pracy
100-130 stopni Celsjusza, w zależności od wyposażenia
Zbiornik wody
450 l, możliwość pobierania wody z zewnętrznych zbiorników
Zbiornik paliwa
18 l
Pompa wody
8-10 l/min
Panel sterujący
analogowy
Wymiary
dł. 240 cm x szer. 80 cm x wys. 130 cm
Waga
450 kg
Wyposażenie
bęben na. wąż, odłączane lance ręczne, wąż parowy 15 m
Wyposażenie dodatkowe
pompa wysokociśnieniowa, wąż do 50 m
Właściwości
elektryczny, samojezdny, kompatybilny z wózkiem widłowym, opony pneumatyczne

Prospekt

Katalog KECKEX