No items found.

Brudne ulice sprawiają złe wrażenie na odwiedzających, zwłaszcza jeśli są w Twoim mieście po raz pierwszy. Na szczęście zamiatarka Glutton® Zen® pozbywa się brudu, rozbitych szklanych elementów, liści i wszelkiego rodzaju odpadów. Co więcej, czystość ma realny wpływ na spokój mieszkańców. Sprzątanie ulic informuje odwiedzających, turystów i mieszkańców, że dbasz o to, aby Twoje miasto było przyjemnym miejscem do życia i pracy, oraz że zobowiązujesz się do dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo swoich mieszkańców.

Nowa generacja kompaktowych i inteligentnych elektrycznych zamiatarek ! Zamiatarka Glutton Zen w 100% elektryczna, bez trudu porusza się po wszelkich rodzajach nawierzchni: asfalt, szorstki beton, nawierzchnie brukowane, klinkier, itp.

100% elektryczny

Ergonomiczna kabina

Kompaktowy, cichy i niezwykle wydajny

Idealny do sprzątania centrów miast, alejek, placów miejskich, czy trudno dostępnych miejsc.

ŚRODOWISKO

Glutton® Zen® jest w 100% elektryczna i zasilana najnowocześniejszymi bateriami litowymi. Zamiatarka nie emituje CO₂ ani spalin. Za zamiatarką nie jest uwalniany pył, co wpływa na zdrowie użytkowników i mieszkańców.

DESIGN

Glutton® Zen® ma oryginalną i kompaktową konstrukcję umożliwiającą łatwe i bezpieczne poruszanie się w przestrzeni publicznej.

Jest wydajny, elegancki i cichy, a na zabudowie Glutton® Zen® jest mnóstwo miejsca na Twoją reklamę.

CISZA I SPOKÓJ

Glutton® Zen® oznacza spokój i ciszę dla mieszkańców i użytkowników oraz szanuje ich jakość życia. Szukasz sposobu na sprzątanie centrum miasta bardzo wcześnie lub w nocy, jednocześnie zachowując spokój dla mieszkańców? Nie ma problemu: Twój Glutton® Zen® jest szybki i dyskretny. Spokój i cisza są szczególnie cenione w okolicach szpitali, dzielnic mieszkalnych, szkół, itp.

ERGONOMICZNA

Obszerna i wygodna kabina Glutton® Zen® jest wyjątkowa. Zajmuje miejsce dla operatora o wzroście do 2 metrów. Panoramiczna szyba gwarantuje maksymalny komfort wzrokowy bez ryzyka oślepiania przez słońce. Szkło podłogowe umożliwia obserwację jednostki ssącej i obszaru roboczego, zapewniając większy komfort podczas sprzątania.

Twoim operatorom gwarantowany jest komfortowy przejazd: wysokiej jakości fotel, ogrzewanie i klimatyzacja, podgrzewana przednia szyba, radio, ładowarka USB, GPS, izolacja dźwiękowa, schładzalnik, przestrzenie magazynowe, intuicyjne sterowanie, itp.

EKONOMICZNA

Dużo taniej jest naładować elektrycznego Glutton® Zen® niż zatankować starsze generacje odkurzaczy ulicznych z silnikami benzynowymi. To drastycznie obniża Twoje koszty operacyjne i zmniejsza koszty konserwacji pięciokrotnie!

EFEKTYWNA

Glutton® Zen® gwarantuje wyższy zwrot z inwestycji. Jego potężne ssanie i bardzo długi czas pracy baterii są sprzymierzeńcami Twoich zespołów sprzątających.

Możesz czyścić centrum miasta non-stop przez cały dzień bez ponownego ładowania baterii. Efekt jest nieskazitelny, a uśmiech mieszkańców gwarantowany.

DODATKOWE ATUTY

Opróżnianie jest proste do standardowego pojemnika na odpady, przyczepy lub małej śmieciarki . Wysokość wylewu wynosi 1 500 mm.

Czyszczenie filtra - otrząsarka filtrów Glutton® Zen® to szybkie i praktyczne rozwiązanie do czyszczenia filtrów. Jest to system w 100% automatyczny, bez emisji pyłów atmosferycznych. Otrząsarka jest wyposażona w koła i dlatego bardzo łatwo ją przemieszczać. W 10 minut filtr będzie gotowy do ponownego użycia.

Myjka wysokociśnieniowa z wężem o długości 10 metrów. Łatwe w użyciu i bardzo proste w przechowywaniu. Doskonale uzupełnia zamiatanie i odkurzanie ulic. Możesz używać mycia wysokociśnieniowego do czyszczenia publicznych pojemników na śmieci, rynien ulicznych, itp. Może również być używana do czyszczenia zbiornika na odpady Twojej zamiatarki Glutton® Zen® pod koniec dnia. Wykorzystaj ją, aby szybko i skutecznie czyścić trudno dostępne miejsca.

Parametry techniczne

Długość
3200 mm
Szerokość
1200 mm
Wysokość
2000 mm
Maksymalnie dopuszczalna masa
3000 kg
Waga urządzenia
2300 kg
Waga załadunku
700 kg
Maksymalne napięcie
80 V
Typ baterii
Bateria litowo-siarkowe

Prospekt

KATALOG APRIVA