No items found.

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW TCI 130 - DMC - 7,5 - 24 T

Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady

Dział sprzedaży
Łukasz Kamiński

Product Manager

Kontakt mailowy

TCI 130 to najnowocześniejszy model z linii produktów firmy TECME. Jest to bogatsza wersja myjni LIMPMATIC, która powstała w celu sprostania najwyższym standardom higienizacji pojemników.

Podobnie jak zabudowa LIMPMATIC montowany jest na podwoziach o maksymalnym DMC 24 tony. Jest najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie w całej gamie produktów firmy TECME. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie, a potężny zasobnik wody umożliwia długą pracę bez potrzeby uzupełniania. Zastosowany pochyły system załadunku do komory mycia pozwala na jeszcze dokładniejsze prowadzenie procesu mycia w szczególności punktów krytycznych pojemnika - czyli ich górnych i dolnych części i krawędzi. Praca opatentowanego robota myjącego jest jeszcze bardziej efektywna. Układ podnoszenia pojemników w odpowiedzi na oczekiwania klientów wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej.

  • Urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemnościach do 1 100 l
  • Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o pojemnościach do 360 l

ZASADA DZIAŁANIA:

Pojemniki po umieszczeniu w adapterze hydraulicznego urządzenia podnoszącego, ustawiane są w pozycji roboczej wewnątrz komory mycia. Po zamknięciu klap komory, następuje automatyczny proces mycia i dezynfekcji w wysokiej temperaturze pod ciśnieniem 160 bar. Urządzenie wyposażone jest w system automatycznych głowic obrotowych do mycia wewnętrznego oraz system dysz myjących do mycia zewnętrznego.  W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zastosowania detergentów wspomagających proces mycia oraz systemu dozowania środków dezynfekujących.

W celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących modelu oraz specyfikacji technicznej prosimy o kontakt z naszym biurem.

Parametry techniczne

DMC [t]
7,5 – 24
Pojemność zbiornika wody czystej [l]
4000-9000
Il. głowic myjących [szt.]
2
mycie pojemników 110 – 1 100 l
tak
Ciśnienie robocze [bar]
160
Wydajność pompy [l/min]
45
Temperatura mycia [°C]
70
System recyklingu wody
Opcjonalnie
Sterowanie PLC, HMI z kabiny
Standardowo
Lanca ręczna
Standardowo

Prospekt

Mobilne urządzenia myjące
TCI130 - DMC - 7,5 - 24 t Katalog