No items found.

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW MINI 35 - DMC 3,5 - 4,5 T

Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady

Dział sprzedaży
Łukasz Kamiński

Product Manager

Kontakt mailowy

TECME MINI 35 to najmniejszy model z rodziny produktów firmy TECME, zachowujący wysoką funkcjonalność znana z większych modeli. Małe wymiary urządzenia pozwalają na jego obsługę kierowcy z prawem jazdy kat. "B". Wielkość urządzenia umożliwia zamontowanie go na podwoziu o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t, a co za tym idzie o mniejszej mocy silnika, tańszego, mniej hałaśliwego i lepiej przystosowanego do poruszania się w przestrzeniach miejskich. W celu ograniczenia masy własnej zabudowy zbiorniki wody wykonane są z tworzywa sztucznego. Urządzenie przeznaczone jest do mycia standardowych pojemników na odpady o pojemnościach do 1100l.

Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na jednoczesne umocowanie dwóch pojemników o pojemnościach do 360l. Urządzenie posiada jedną głowicę myjącą, która przemieszcza się między dwoma pojemnikami.

Parametry mycia:

  • woda gorąca/zimna
  • ciśnienie 160 bar
  • zużycie 30l/min

Urządzenie wyposażone jest w system automatycznej głowicy obrotowej do mycia wewnętrznego oraz system dysz myjących do mycia zewnętrznego (w ograniczonym zakresie). W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zastosowania detergentów wspomagających proces mycia oraz systemu dozowania środków dezynfekujących (opcjonalnie).

W celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących modelu oraz specyfikacji technicznej prosimy o kontakt z naszym biurem.

Parametry techniczne

DMC [t]
3,5 - 4,5
Pojemność zbiornika wody czystej [l]
600 - 800
Ilość robotów myjących [szt.]
1
Mycie pojemników 1100 l
tak
Mycie dwóch pojemników 110 - 360 l jednocześnie
Mycie 1 i 2 etapowo
Ciśnienie robocze [bar]
160
Wydajność pompy [l/min]
30
Temperatura mycia [°C]
70
Materiał wykonania
AISI 304 kabina mycia

Prospekt

No items found.