No items found.

Myjka wysokociśnieniowa ARXP BOX4

Myjki wysokociśnieniowe

Dział sprzedaży
Jacek Grzyb

Przedstawiciel handlowy

Kontakt mailowy

ARXP to nowa gama myjek ciśnieniowych łącząca najwyższą wydajność pomp ciśnieniowych Annovi Reverberi z inteligentną i kompaktową konstrukcją, zwiększającą nie tylko przenośność, ale przede wszystkim transport i przechowywanie. ARXP obejmuje innowacyjne technologie DUAL opracowane w celu poprawy wydajności, oszczędności czasu, wysiłku i zasobów, takich jak woda i energia.

Sprawdź na Allegro ->Myjka ciśnieniowa ARXP BOX4 180DSS DUAL system (15452) • Cena, Opinie 14124905531 • Allegro.pl

Zaprojektowana dla środowiska

RXP BOX został zaprojektowany, aby zapewnić jak najlepszą wydajność w możliwie najmniejszej przestrzeni. Jego zwinność i design mają na celu poprawę użyteczności oraz ogólnego doświadczenia użytkownika, sprawiając, że czyszczenie staje się bardziej przyjemną czynnością. Niemniej jednak, niech cię nie zmyli jego rozmiar: ta myjka ciśnieniowa o wysokim ciśnieniu zawiera silnik i pompę o wysokiej wydajności.

Stworzona dla Ciebie

Dziś wszyscy mamy obowiązek dbać o nasze środowisko. Podczas projektowania tej linii produktów zoptymalizowaliśmy wykorzystanie materiałów, eliminując wszystko, co nie jest potrzebne, i zmniejszyliśmy ogólny rozmiar produktu, aby zwiększyć efektywność w całym łańcuchu produkcji. Mniej plastiku i mniejsza waga oznaczają mniej odpadów i generowanie mniej dwutlenku węgla. Opakowanie wykonane jest z papieru z certyfikatem FSC pochodzącego z recyklingu, bez użycia plastiku.


1 BOX: Wszystkie akcesoria wliczone

Myjka ciśnieniowa ARXP BOX to innowacyjne urządzenie, które oszczędza miejsce i jest starannie zaprojektowane w każdym szczególe. Została wyposażona w dwa wewnętrzne przedziały na akcesoria, dzięki czemu każdy element ma swoje miejsce, a wszystko jest łatwo dostępne podczas użytkowania. Wszystko można schludnie schować, a cała myjka ciśnieniowa jest kompaktowa i łatwa do transportu.

Kompaktowy

Forma ikonicznej prostoty łączy ergonomiczne rozwiązania, aby poprawić doświadczenie związane z czyszczeniem. Myjka ciśnieniowa ARXP BOX została zaprojektowana tak, aby oszczędzać miejsce i można ją łatwo schować na półkach czy w szafach, nie zajmując cennej przestrzeni.

Zastosowanie :

Do ogrodzenia

✅ Do ławek

✅ Do aut

✅ Do ogrodu

✅ Do roweru

✅ Do motocykli

Parametry techniczne

Ciśnienie maksymalne
180 bar
Maksymalna moc
2500 W
Maksymalna temperatura wody
50°C
Wydatek wody
500 l/h
Napięcie zasilania
230 V
Waga urządzenia
10 kg
Rodzaj pompy
mosiężna

Prospekt

KATALOG APRIVA