No items found.

URZĄDZENIE DO MYCIA POJEMNIKÓW LIMPMATIC - DMC - 7,5 - 24 T

Mobilne urządzenia do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady

Dział sprzedaży
Łukasz Kamiński

Product Manager

Kontakt mailowy

LIMPMATIC to mobilne urządzenie do mycia i dezynfekcji pojemników na odpady. Jego unikatowe rozwiązania technologiczne są rezultatem wielu lat doskonalenia produktu. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie.

To największe z dostępnych urządzeń montowanych na podwoziach o DMC do 24 ton. Jego unikatowe rozwiązania technologiczne są rezultatem wielu lat doskonalenia produktu. Powiększona kabina mycia pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych rezultatów mycia zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Procedura mycia jest wykonywana w 100% automatycznie.

Urządzenie przeznaczone jest do mycia pojemników na odpady o pojemnościach do 1100 l. Zastosowanie rozwiązania technicznie pozwalają na jednoczesne mycie dwóch pojemników o pojemnościach do 360 l. Urządzenie wyposażone jest w system automatycznych głowic obrotowych do mycia wewnętrznego oraz system dysz myjących do mycia zewnętrznego.

Parametry mycia:

  • woda gorąca/zimna pod ciśnieniem 160 bar,
  • 45 l/min

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zastosowania detergentów wspomagających proces mycia oraz systemu dozowania środków dezynfekujących.

Duże gabaryty zabudowy pozwalają na zamontowanie większych zbiorników wody świeżej/zużytej co znacząco wpływa na wydajność pracy urządzenia w trakcie jednego wyjazdu roboczego.

W celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących modelu oraz specyfikacji technicznej prosimy o kontakt z naszym biurem.

Parametry techniczne

DMC [t]
7,5 -10
Pojemność zbiornika wody czystej [l]
4000-9000
Ilość robotów myjących [szt.]
2
Mycie pojemników 1100 l
tak
Mycie dwóch pojemników 110- 360 l jednocześnie
Mycie 1 i 2 jednocześnie
Ciśnienie robocze [bar]
160
Wydajność pompy [l/min]
45
Temperatura mycia [°C]
70
Materiał wykonania
AISI 304 90% zabudowy

Prospekt

No items found.