No items found.

KONCEPT SYSTEM to prosta konstrukcja składająca się z pięciu głównych elementów: betonowego bunkra, plastikowego kontenera, podestu dla pieszych, kosza wlotowego i platformy zabezpieczającej. Wykorzystuje platformę dla pieszych, która otwiera się za pomocą dwóch przemysłowych butli z gazem, co sprawia, że ​​otwieranie jest bardzo łatwe. Wewnątrz bunkra betonowego umieszczony jest kontener polietylenowy z dnem zamkniętym (załadunek od tyłu) lub dnem otwartym (załadunek od góry) o pojemności do 5m3. Kontener można dostosować do różnych systemów zaczepowych, pasujących do dźwigów w istniejących pojazdach zbierających. System uzupełnia atrakcyjna kolumna wlotowa i platforma bezpieczeństwa spełniająca standardy europejskie

Wodoszczelny bunkier betonowy

Bunkier betonowy ma charakter jednolity, co pozwala na jego ustawianie pojedynczo lub w grupach w różnych konfiguracjach. Skład materiałów użytych do jego produkcji zapobiega infiltracji wody i pozwala na montaż na terenach o wyższym poziomie freatycznym.

Lekki pojemnik

Pojemniki polietylenowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkową odporność mechaniczną. Korpus nie posiada części metalowych mających kontakt z odpadami, a elementy metalowe służące do manipulacji kontenerem wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo. Oferujemy szeroką gamę pojemności od 450L do 5m3, gotowe do załadunku od tyłu (zamknięte dno) lub załadunku od góry (ładowanie od góry).

100% kompatybilny

Firma Sotkon opracowała szeroką gamę pojemników wyjątkowo odpornych i łatwych do dostosowania do istniejących pojazdów do zbiórki odpadów z tylnym i górnym załadunkiem:
- pojemnik z zamkniętym dnem i przednim grzebieniem (o pojemności 450 l i 1 m³) oraz skrzydło i ramię w kształcie sworznia (o pojemności 1 m³ i 3 m³) do śmieciarek z tylnym załadunkiem z ramionami podnoszącymi pojemniki EN840-2 uzupełnionymi lekkim dźwigiem na górze (pojedynczy hak);

Platforma dla pieszych

Platforma dla pieszych wykonana jest z laminowanej blachy stalowej, odpowiednio zabezpieczonej przed korozją w trudnych warunkach. Platforma dla pieszych odblokowuje się za pomocą specjalnego klucza. Otwieranie i zamykanie odbywa się za pomocą dwóch sprężyn gazowych (ręcznie) lub za pomocą cylindra elektrycznego 24 V (w pełni zautomatyzowane). Konstrukcja osłony pozwala na pełną integrację z otaczającą ją nawierzchnią utwardzoną.

Proces zbierania

Proces zbierania może przeprowadzić jeden operator. Platformę dla pieszych otwiera się za pomocą specjalnego klucza, który ją odblokowuje i podnosi go za pomocą dwóch butli gazowych lub za pomocą napięcia 24V siłownik elektryczny, do w pełni automatycznego otwierania.

Wybór projektu kosza wlotowego

Kosze wlotowe wyróżniają się prostotą i funkcjonalnością oraz starannie zaprojektowanym, atrakcyjnym wyglądem. Wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej, zapewniają trwałość i estetykę nawet w trudnych warunkach. Projektowane z myślą o ergonomii, łatwości użytkowania, higienie i bezpieczeństwie, oferują użytkownikom wygodę i niezawodność.

Parametry techniczne

Prospekt

No items found.