No items found.

ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON 2411 ELECTRIC

Samojezdne odkurzacze elektryczne

Dział sprzedaży
Jacek Grzyb

Przedstawiciel handlowy

Kontakt mailowy

ELEKTRYCZNY ODKURZACZ GLUTTON 2411 ELECTRIC

Elektryczny odkurzacz Glutton 2411 Electric to nowoczesne rozwiązanie przeznaczone do skutecznego usuwania odpadów z przestrzeni miejskich i przemysłowych. Jego innowacyjne właściwości sprawiają, że jest niezastąpionym narzędziem w utrzymaniu czystości i estetyki miast. Dzięki prostocie obsługi oraz wysokiej skuteczności w usuwaniu różnego rodzaju zanieczyszczeń zyskuje on coraz większą popularność wśród klientów.

To nowoczesne rozwiązanie, które rewolucjonizuje usuwanie odpadów miejskich i przemysłowych. Dzięki swojej wydajności, skuteczności filtracji, prostocie obsługi oraz neutralności dla środowiska, odkurzacz komunalny samojezdny zdobywa coraz większe uznanie klientów. Wspierając czystość miast i zapewniając estetykę przestrzeni publicznej, odkurzacz ten jest niezastąpionym narzędziem w utrzymaniu porządku. Wybierając Glutton 2411, można liczyć na maksymalną wydajność, niezawodność i długą żywotność.

Zadbaliśmy o to, by nasi klienci mogli wybrać ofertę idealnie dopasowaną do ich potrzeb. Dlatego jeśli planujesz wyłącznie okazjonalne użytkowanie takiego sprzętu, możesz skorzystać z opcji wynajmu. Wówczas płacisz jedynie za dni, w które odkurzacz jest rzeczywiście użytkowany. Jeśli jednak powierzchnia wymagająca sprzątania jest duża, a sama czynność czyszczenia musi być wykonywana regularnie, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zakup.

Co wyróżnia elektryczny odkurzacz Glutton 2411 Electric?

Jest to urządzenie, które wyróżnia szereg zalet, które przekładają się na jego wyjątkową skuteczność i funkcjonalność. Ma imponującą moc, która umożliwia efektywne zbieranie różnego rodzaju odpadów. Dzięki temu odkurzacz poradzi sobie zarówno z niedopałkami papierosów, puszkami, butelkami, jak również z odchodami zwierzęcymi czy opadłymi liśćmi. Bez względu na rodzaj zanieczyszczenia, Glutton 2411 skutecznie je usunie, pozostawiając czystość w mieście.

Model ten został zaprojektowany z myślą o prostocie obsługi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych odkurzacz jest zwrotny i łatwy w manewrowaniu. Operator może w łatwy sposób poruszać się po ulicach miasta, zbierając odpady, bez konieczności wykonywania skomplikowanych manewrów. Jedną z istotnych cech odkurzacza Glutton 2411 jest również jego niski poziom hałasu. Dzięki temu urządzenie może pracować nawet w porze nocnej, nie zakłócając spokoju mieszkańców. Ponadto jest w pełni elektryczny i nie emituje CO2, co czyni go przyjaznym dla środowiska i doskonałym wyborem dla miast dążących do zrównoważonego rozwoju.

Elektryczny odkurzacz Glutton 2411 Electric to sprzęt o solidnej konstrukcji, który cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których został wykonany, jest odporny na uszkodzenia i wyróżnia się długą żywotnością. Jest to szczególnie istotne w przypadku intensywnego użytkowania w warunkach miejskich. Dodatkowo odkurzacz został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Ergonomiczna konstrukcja oraz łatwość manewrowania sprawiają, że korzystanie z Glutton 2411 jest bezpieczne i komfortowe.

Korzyści dla Klienta:

 • Duża moc zapewniająca maksymalną wydajność.
 • Wyjątkowa skuteczność filtracji (filtr o pow. 24 m2), która sprawia, że powietrze wylotowe jest czystsze od tego, którym oddychamy.
 • Zwrotny i łatwy w obsłudze.
 • Niezwykle cichy (może pracować w porze nocnej.
 • Bardzo długa żywotność akumulatorów.
 • Przyjazny dla środowiska: w 100% elektryczny, nie emituje CO2.
 • Ergonomiczny i bezpieczny w użytkowaniu.
 • Estetyczny wygląd: Glutton® doskonale komponuje się z środowiskiem miejskim.
 • Niezawodny i wytrzymały.
 • Doskonały stosunek jakości do ceny.
 • Doradztwo techniczne.
 • Szybki i skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dodatkowo w naszej ofercie znajda Państwo w pełni automatyczny przyrząd do czyszczenia filtra, dzięki któremu filtr jest ponownie gotowy do pracy po 5 minutach, przyczepki do łatwego i bezpiecznego przewożenia maszyn Glutton oraz wiele innych akcesoriów.

Parametry techniczne

Wymiar (szer. x dł. x wys.) [mm]
795 x 1 950 x 1 700
Waga [kg]
395
Akumulatory
Żywotność akumulatorów wynosi 8-16 godzin w zależności od intensywności pracy odkurzacza i technologii akumulatorów
Silnik elektryczny
48 V/ 1500 W generujący ssanie
Napęd elektryczny
48 V/ 1500 W umożliwia jazdę do przodu i do tyłu
Prędkość
Prędkość regulowana poprzez przechylenie uchwytu: 0-6 km/h podczas jazdy do przodu i 0-3 km/h w. trakcie cofania
Kontener
Standardowy 240-litrowy kontener na śmieci z obudową ze stali nierdzewnej
Zabudowa
Estetyczna zabudowa z poliestru. Szybkie otwieranie pokrywy zapewniające dostęp do większości części wymagających naprawy
Licznik
Wbudowany licznik czasu pracy akumulatorów
Ładowanie
Inteligentna, hermetycznie uszczelniona (IP66) ładowarka do akumulatorów. wbudowana w urządzenie

Prospekt

Karta produktu Glutton 2411 Electric