No items found.

EVOS to kompaktowy system, w którym platforma dla pieszych i kontener stanowią całość. Idealne połączenie dla systemów zbierania ładowanych od góry, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością mechaniczną. Zastosowanie lżejszego plastikowego pojemnika umożliwia pracę systemu dźwigom zbierającym o mniejszym udźwigu i niższym kosztom konserwacji. Platforma dla pieszych wraz z kontenerem sterowana jest zdalnie, a wyładunek odpadów odbywa się po otwarciu dna kontenera. Rodzaj podnoszenia kontenera przystosowany jest do wszystkich dostępnych systemów zaczepowych, w tym także w pełni automatycznych żurawi dwustronnych.

WODOSZCZELNY BUNKIER BETONOWY

Bunkier betonowy ma charakter jednolity, co pozwala na jego ustawianie pojedynczo lub w grupach w różnych konfiguracjach. Skład materiałów użytych do jego produkcji zapobiega infiltracji wody i pozwala na montaż na terenach o wyższym poziomie freatycznym.

LEKKI POJEMNIK

Pojemniki polietylenowe zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkową odporność mechaniczną. Korpus nie posiada części metalowych mających kontakt z odpadami, a elementy metalowe służące do manipulacji kontenerem wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo. Oferujemy szeroką gamę pojemności od 450L do 5m3, gotowe do załadunku od tyłu (zamknięte dno) lub załadunku od góry (ładowanie od góry).

100% kompatybilny

Sotkon opracował szeroką gamę kontenerów wyjątkowo wytrzymałych i łatwych do dostosowania do wszelkich istniejących pojazdów do zbiórki ładowanych od góry i wszystkich dostępnych systemów hakowych, w tym w pełni automatycznych dźwigów dwustronnych.

PLATFORMA DLA PIESZYCH

Platforma dla pieszych wykonana jest z laminowanej blachy stalowej, odpowiednio zabezpieczonej przed korozją w trudnych warunkach. Platforma dla pieszych odblokowuje się za pomocą specjalnego klucza. Otwieranie i zamykanie odbywa się za pomocą dwóch sprężyn gazowych (ręcznie) lub za pomocą cylindra elektrycznego 24 V (w pełni zautomatyzowane). Konstrukcja osłony pozwala na pełną integrację z otaczającą ją nawierzchnią utwardzoną.

WYBIERZ PROJEKT KOSZA WLOTOWEGO

Kosze wlotowe wyróżniają się prostotą i funkcjonalnością oraz starannie zaprojektowanym, atrakcyjnym wyglądem. Wykonane z odpornej na korozję stali nierdzewnej, zapewniają trwałość i estetykę nawet w trudnych warunkach. Projektowane z myślą o ergonomii, łatwości użytkowania, higienie i bezpieczeństwie, oferują użytkownikom wygodę i niezawodność.


Parametry techniczne

Prospekt

No items found.