No items found.

Myjnia do kół i podwozi DTW - 310

Myjnie do kół i podwozi

Dział sprzedaży
Jacek Bałoniak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Kontakt mailowy

MYJNIA DO KÓŁ I PODWOZI DTW-310

Utrzymanie czystości pojazdów, zwłaszcza tych wykorzystywanych w trudnych warunkach, jest niezwykle ważne. Zabrudzenia na kołach i podwoziach mogą prowadzić do uszkodzeń i skrócenia ich żywotności, ale również stwarzać zagrożenie na drodze. Dlatego coraz większą popularność zyskują specjalistyczne myjnie do kół i podwozi, które zapewniają skuteczne i niezawodne czyszczenie. Jedną z nich jest model DTW-310.

Myjnie do kół i podwozi to niezwykle przydatne urządzenia, które gwarantują skuteczne i niezawodne czyszczenie pojazdów. Dzięki nim, utrzymanie optymalnej czystości kół i podwozi staje się proste i efektywne, a przede wszystkim możliwe w miejscu, w którym pracują takie pojazdy. To jedno z polecanych rozwiązań, które spełnia najwyższe standardy jakości i niezawodności. Oferujemy również szereg opcji dodatkowych, które mogą jeszcze bardziej usprawnić proces czyszczenia. Wybór odpowiedniej myjni do kół i podwozi to inwestycja, która przyniesie wiele korzyści i pozwoli utrzymać pojazdy w doskonałej kondycji przez długi czas.

Nie zawsze jednak zachodzi konieczność zakupu takiej myjni na własność. Wówczas warto rozważyć możliwość wynajmu, który pozwala na korzystanie ze wszystkich zalet myjni, bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu i utrzymania sprzętu tego typu.

Zalety myjni do kół i podwozi DTW-310

Myjnie do kół i podwozi to specjalne urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o pracy w najcięższych warunkach. Ich solidne wykonanie, niezawodność i wytrzymałość sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem do dokładnego mycia kół i innych elementów pojazdu, które najszybciej ulegają zabrudzeniu.

Jedną z najważniejszych zalet myjni do kół i podwozi DTW jest możliwość skutecznego usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, takich jak błoto, piasek, glina czy bioodpady. Dzięki temu, utrzymanie optymalnej czystości kół i podwozi pozwala wydłużyć okres bezproblemowej eksploatacji samochodów ciężarowych. Przekłada się również na bezpieczeństwo użytkowania pojazdu. Standardowa myjnia do kół i podwozi typu DTW składa się z platformy myjącej z burtami i zbiornika retencyjnego. Urządzenie to jest wyposażone w przenośnik zgrzebłowy do usuwania osadu, który gwarantuje skuteczne usuwanie dużej ilości brudu. System mycia jest w pełni automatyczny i zachowuje wysoką trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Warto zaznaczyć, że oferowane przez nas myjnie do kół i podwozi DTW-310 działają w obiegu całkowicie zamkniętym. Proces mycia odbywa się przy udziale dużych ilości wody pod niskim ciśnieniem, co sprawia, że nie wymagają one przyłącza kanalizacyjnego. Uruchamiają się automatycznie po wykryciu wjazdu ciężarówki przez czujnik magnetyczny. Woda używana podczas mycia jest podawana z dysz umieszczonych pod spodem i z boków, a po oczyszczeniu grawitacyjnym jest gotowa do ponownego użycia. Myjnia mobilna DTW-310 jest niezwykle przydatnym rozwiązaniem do mycia układu jezdnego oraz dezynfekcji kół, podwozi i dolnej części burt pojazdów. Sprawdza się doskonale w miejscach, gdzie występują ciężkie zabrudzenia, takie jak wysypiska śmieci, fermy drobiu, kamieniołomy, kopalnie, cementownie i zakłady przemysłowe czy place budowy.

OFEROWANE MODELE MYJNI DTW-310

 W naszej ofercie znajdą Państwo dostępne dwa modele myjni DTW-310, o różnej użyteczności (szerokości przejazdu):

  • DTW-310 EX1: wymiary: 2200 x 5900 x 1570 mm oraz szerokości przejazdu 3800 mm,
  • DTW-310 EX2: wymiary 2200 x 6400 x 1570 mm oraz szerokości przejazdu 4300 mm.

Po więcej informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

Parametry techniczne

Wymiary (dł. x szer. x wys) [mm]
2 200 x 4 850 x 1 570
Użyteczność (szerokość przejazdu) [mm]
2 900
Maksymalna moc zainstalowana (wraz z grzałką) [kW]
9,75. - 15,25
Waga brutto [kg]
3 500
Pompa główna [kW]
5,5 - 11
Pompa pomocnicza [kW]
0,75
Napęd zgarniacza [kW]
-
Pojemność zbiornika głównego [l]
3 600

Prospekt

Myjnie do kół i podwozi katalog