No items found.

Głowica myjąca Bolondi

Głowica myjąca Bolondi to innowacyjne urządzenie, które pozwala wykorzystać zalety niskiego i wysokiego ciśnienia wody, dostosowanych do różnych potrzeb. Firma Bolondi to włoski producent, który skupia się na zapewnieniu wysokiej jakości, wydajności i trwałości swoich produktów. Głowice czyszczące tej marki znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak spożywcza, farmaceutyczna, chemiczna, enologiczna, transportowa, miejska i budowlana. To profesjonalne rozwiązania dla różnych potrzeb.

Bolondi oferuje szeroki wybór głowic myjących, które są w stanie zaspokoić potrzeby firm o różnych rozmiarach i wymaganiach. Dzięki integracji z maszynami przemysłowymi profesjonalne głowice czyszczące tej marki są kompatybilne z różnymi produktami i materiałami. Mogą być stosowane do czyszczenia i odkażania różnych powierzchni, takich jak beczki, zbiorniki, rynny, przewody, studzienki kanalizacyjne i cysterny.

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się nie tylko różne modele głowic myjących, które znajdą zastosowanie w różnych branżach, ale również akcesoria niezbędne do zapewnienia im skutecznego i niezawodnego działania.

Głowica myjąca Bolondi i jej właściwości techniczne

Urządzenia tej włoskiej marki są wyposażone w cztery punktowe dysze wodne oraz obrotową głowicę 360°, co znacznie zwiększa powierzchnię roboczą oraz wydajność. Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość i wytrzymałość. Pomimo niewielkiej średnicy (60 mm), głowice tej marki umożliwiają dostęp nawet w wąskich przejściach i przestrzeniach. Na uwagę zasługuje też zakres ciśnienia i temperatury, dostępny w tych urządzeniach. Głowica myjąca Bolondi może pracować w zakresie ciśnienia od 40 do 160 barów, co pozwala na skuteczne czyszczenie różnych powierzchni. Maksymalna temperatura pracy wynosi 90°C, co umożliwia skuteczne odkażanie. Przepływ wody może się wahać od 10 do 33 litrów na minutę, a średnia liczba obrotów wynosi 20-30 na minutę.

Gdzie można wykorzystać możliwości głowicy myjącej Bolondi?

 • W przemyśle spożywczym;
 • w branży farmaceutycznej i kosmetycznej;
 • w przemyśle chemicznym;
 • w sektorze budownictwa;
 • w transporcie;
 • w zakładach komunalnych do utrzymania czystości pojemników.

To jednak zaledwie wycinek wszystkich możliwości zastosowania różnych modeli głowic czyszczących tej marki.

Głowice czyszczące i akcesoria Bolondi

Głowice myjące Bolondi to profesjonalne rozwiązania, które zapewniają skuteczne i efektywne czyszczenie oraz odkażanie różnych powierzchni. Dzięki innowacyjnym funkcjom, wysokiej jakości materiałom i trwałej konstrukcji, głowice Bolondi są doskonałym wyborem dla firm z różnych branż. Dostępność różnych modeli i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb sprawiają, że głowice Bolondi są wszechstronnym narzędziem do utrzymania czystości i higieny w różnych miejscach pracy.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że profesjonalna głowica myjąca Bolondi zdecydowanie najlepiej działa wówczas, gdy wykorzystujemy do niej dedykowane akcesoria. Zarówno same urządzenia, jak i osprzęt do nich znajdziesz w naszej ofercie sprzedaży oraz wynajmu.

Oferujemy:

 • głowice myjące dla przemysłu spożywczego
 • głowice myjące dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego
 • głowice myjące dla przemysłu chemicznego
 • głowice myjące do myjni do mycia pojemników
 • głowice myjące dla budownictwa
 • głowice myjące do mycia samochodów ciężarowych i pociągów

Głowice do czyszczenia koszy na śmieci

Głowice myjąca do zbiorników IBC

Głowice czyszczące do betoniarek

Parametry techniczne

Prospekt

No items found.